چاپ دیجیتال کتاب در, مقالات

چاپ کتاب در مشهد

چاپ کتاب در مشهد

چاپخانه مشهد

کمبود تعداد چاپخانه در مشهد و شاید کاهش کیفیت چاپ کتاب در مشهد علت اصلی تاسیس شعبه مجازی انتشارات گنج حضور در مشهد است.

با چاپ کتاب در انتشارات گنج حضور نگران بازاریابی برای کتاب چاپ شده و معرفی به جامعه مخاطبان کتاب نباشید.

انتشارات گنج حضور با دردست داشتن بازوهای بازاریابی، معرفی و فروش قوی کتاب در ایران به رایگان شما مولف گرامی را حمایت می کند.
کتب چاپ شده به رایگان و به صورت اختصاصی برای شما ارسال می شود.
اگر به دنبال چاپ کتاب در استان خراسان هستید نگران پروسه ی چاپ کتاب و کمبود انتشارات در استان خراسان جهت چاپ کتاب خود نباشید.

به دلیل شیوع کرونا تمامی مراحل آماده سازی کتاب و چاپ کتاب و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری انجام می شود.

آدرس بهترین انتشارات استان خراسان

انتشارات گنج حضور در مشهد دارای تخفیفات ویژه ای برای همشهریان استان خراسان می باشد و به منظور رفاه حال مشتریان خدمات خودرا کاملا غیر حضوری و با تضمین کیفیت انجام می دهد.
جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس و روند کار با شماره واتساپ در زیر صفحه تماس حاصل فرمایید.

حداقل هزینه انتشارات در مشهد

انتشارات گنج حضور با استفاده از دستگاه های به روز و سایر روش های کاهش هزینه چاپ کتاب، هزینه چاپ کتاب و نشر در مشهد را به حداقل رسانده است تا تمامی مولفین بتوانند با حداقل هزینه و بیشترین کیفیت و راحت ترین روش و در کوتاه ترین زمان کتاب خود را چاپ کنند.
نگران هزینه های انتشارات در مشهد نباشید.

انتشارات گنج حضور حامی مولفان می باشد و علاوه بر چاپ کتاب، بسته به موضوع کتاب چاپ شده راهکارهای فروش برای کتاب مولفین را دارا است.

انتشارات مشهد با چاپ سریع کتاب

یکی دیگر از مزایای انتشارات درمشهد سرعت چاپ کتاب در کنار کیفیت می باشد. اگر برای چاپ کتاب خود زمان کافی ندارید یا اگر در تاریخ خاصی باید کتاب چاپ شده خود را تحویل بگیرید انجام مراحل چاپ کتاب خود را به انتشارات گنج حضور بسپارید.

book print in mashhad

هزینه چاپ دیجیتال کتاب در مشهد

برای چاپ دیجیتال کتاب، لازم است با یک انتشارات در مشهد قرارداد منعقد کنید و بعضی از انتشاراتی ها در مشهد به مشارکت در هزینه های چاپ می پردازند.

قراردادی که به نوعی سرمایه گذاری از طرف مولف می باشد به صورتی است که تمامی هزینه های مراحل چاپ کتاب توسط مولف پرداخت می شود.

این روش می تواند مزایای زیادی برای چاپ کتاب برای مولف داشته باشد زیرا خود مولف برای چاپ کتاب خود هزینه میپردازد. حق چاپ های بعدی یکی از مزایای این روش می باشد.

قرارداد مشارکت در هزینه چاپ کتاب

یکی دیگر از قرارداد هایی که انتشارات در مشهد برای چاپ کتاب در نظر دارند، مشارکت در هزینه چاپ کتاب می باشد.

به این صورت که طبق توافق، بخشی از هزینه چاپ کتاب توسط مولف و بخشی از هزینه چاپ نیز توسط انتشارات گنج حضور پرداخت خواهد گردید.
این نوع قرارداد هم مزایای مناسبی هم برای مولف و هم برای انتشارات دارد.